Lotten is een Elvine-versie van de klassieke regenjas. Het is gemaakt van het innovatieve materiaal Function Stretch ©, een extreem flexibele vierweg stretchstof met een wind- en waterdicht membraan. Lees meer..
Lotten is een Elvine-versie van de klassieke regenjas. Het is gemaakt van het innovatieve materiaal Function Stretch ©, een extreem flexibele vierweg stretchstof met een wind- en waterdicht membraan. Dit betekend dat de stof mee stretch en zorgt daarom voor een comfortabel draagcomfort. Net als alle jassen van het merk ELVINE is ook hierweer de vitale naden techniek toegepast. Dit betekend dat de naden rondom de capuchon, schouder en armsgat, zijn afgedicht met waterdichte tape. Hierdoor is de jas waterdicht tot 5000 MM.
Lotten is een Elvine-versie van de klassieke regenjas. Het is gemaakt van het innovatieve materiaal ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen